ژل مو یا واکس مو - کدام یک برای مدل موی شما بهترین است؟

 یک مدل موی هوشمند می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و هنگامی که آرایشگر موهای شما را به خوبی مرتب کند ، شما آماده برای گرفتن جهان هستید. با این حال ، بعد از اولین شستشوی مو ، به نظر نمی رسد وقتی که از مغازه آرایشگاه خارج شدید ، و این ممکن است اغلب شما را ناامید کند.

وقتی صفحات مجله را ورق می زنید و به مدل های شیک و مدل مویی که می خواهید برای آنها بمیرید نگاه می کنید ، متوجه می شوید که یک عامل مشترک در همه آنها وجود دارد. آنها از محصولات آرایش مو استفاده می کنند تا موهایشان خوب به نظر برسد. چندین محصول مو وجود دارد که می توانید از آنها برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنید اما درک اینکه کدام محصول بیشتر به موهای شما می آید می تواند چالش برانگیز باشد.
اکثر مردم معتقدند هرچه محصول مدل مو قوی تر باشد ، دستیابی به مدل موی دلخواه آسان تر است. اگرچه این در برخی از سناریوها صدق می کند ، اما موهای شما را به صورت سنگ ، چرب ، چرب و غیرطبیعی سفت و محکم می کند. این مسئله سئوال متداول در مورد همه ما را به وجود می آورد - آیا باید موم ، ژل یا پوماد را برای موهای خود انتخاب کنید؟
استفاده از محصول نامناسب مدل مو می تواند حتی بهترین مدل مو را بد جلوه دهد.
با این حال ، یک محصول خوب برای مو حتی در روزهای بد مو نیز می تواند موهبت پس انداز باشد. هر شخص متفاوت است ، بنابراین درک نیازهای مو کاملاً به خود شما بستگی دارد. همه این موارد را می توانید در بهترین آموزش آرایشگاه در فورت مایرز فرا بگیرید.
آزمایش با هر سه موردی است که می توانید در صورت عدم اعتماد به نفس کافی در انتخاب یکی از آنها امتحان کنید ، اما اگر خیلی مطمئن نیستید در اینجا یک تفکیک اساسی در مورد آنچه راهنمای خرید بهترین حالت دهنده مو و نحوه انتخاب محصول مناسب برای آراستگی خود است. نیاز دارد.
 
اسپری
هنگامی که صحبت از pomade vs gel می شود ،اسپری مو یکی از محبوب ترین محصولات مو است که دهه ها توسط مردان استفاده می شود. آنها را در دو نوع پیدا خواهید کرد - پایه آب و ژله نفتی. لعاب پایه آب براقیت کمتری دارد ، اما در عین حال که لعاب پایه نفتی چرب است و دارای یک سنگر است ، ضخامت مطلوبی دارد. تفاوت پوماد و ژل در احساس آن بر روی مو است.
 
کار با لعاب بر پایه آب در مقایسه با پامد بر پایه نفت آسان تر است. در حالی که مدت هاست که پمپ نفت وجود دارد ، اما برای پوست شما به اندازه پودر پایه آب سالم نیستند. همچنین راحت تر است که هر بار که موهای خود را می شوید ، از تف لامپ آب پایه پاک کنید. از آنجا که چربی و آب با هم مخلوط نمی شوند ، شستن انار با روغن روغنی دشوارتر است.
 
اگر به دنبال چیزی هستید که درخشان تر باشد و از قدرت بهتری برخوردار باشد ، بله ، شما مجبورید مدل موهای پوماد بر پایه نفت را انتخاب کنید. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، پوماد همیشه برای آقایانی که می خواهند مدل موی پومپادور یا مدل موهای جدا شده داشته باشند بهتر است. اگر می خواهید براقیت بیشتری داشته باشید و موهایتان کمتر نگه داشته شود ، می توانید آن را روی موهای خیس بزنید و از لیست بهترین اسپری حالت دهنده مو یک گزینه مناسب انتخاب کنید، اما اگر می خواهید براقیت کمتری داشته باشید و موهایتان را بیشتر نگه دارید ، باید آن را روی موهای خشک بزنید. همچنین می توانید به دنبال روش هایی برای چگونگی حالت دادن به مو با اسپری باشید و چند ایده را بیاموزید.
 
واکس مو
موم می تواند کمی گیج کننده باشد زیرا محصولات مختلفی در بازار موجود است که خود را موم می نامند اما مواد متنوعی دارند. اگر به دنبال موم مرغوب هستید ، مطمئن شوید که مواد شیمیایی زیادی در آن وجود نداشته باشد. اگر موهای چربی دارید که طول متوسط ​​یا کوتاه دارند ، هنگام مقایسه ژل و موم ، موم مو گزینه مناسبی برای شماست. این یکی ازبهترین واکس حالت دهنده  مو برای موهای کوتاهاست.
 
اگر قصد سرمایه گذاری روی موم را دارید ، به یاد داشته باشید که ماندگاری آن به اندازه پوسته پوسته نخواهد بود ، اما استفاده از آن بسیار آسان تر است بنابراین می توانید بدون توجه به جایی که هستید موهای خود را حالت دهید. هنگام استفاده از موم ، همیشه به یاد داشته باشید که موهای شما باید کمی خشک باشد زیرا موم مو هرگز با موهای مرطوب کار نمی کند.
 
بهترین قسمت در مورد موم این است که موهای شما را سفت نمی کند. اگرچه ضخیم تر از ژل است ، اما دارای یک پایان صاف است که معمولاً در پایان برنامه حالت مات به شما می دهد. افرادی که دارای موهای وز و غیر قابل کنترل هستند می توانند موهای خود را با استفاده از موم رام کنند. برنامه باربری مناسب آکادمی فلوریدا به شما کمک می کند انواع مختلف مو را درک کنید.
 
ژل
گرچه به نظر می رسد ژل کمی ترسناک باشد ، اما می تواند به شما کمک کند تا ژل موی DIY را در صورت استفاده متوسط ​​دریافت کنید. مطمئناً قوی ترین حالت را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند موهای شما را محکم کند. ژل بسیار قوی تر از پوماد یا موم است ، اما متأسفانه به نظر طبیعی نمی رسد. شما همچنین باید انتخاب ژل مناسب مو را انتخاب کنید زیرا انواع مختلفی از ژل مو وجود دارد.
 
به محض استفاده از ژل و تنظیم موهای خود ، بعداً نمی توانید موهای خود را دوباره حالت دهید. شما باید موهای خود را بشویید تا دوباره حالت بگیرد. برخلاف آنچه معمولاً مردم معتقدند ، اگر می خواهید به ژل بچسبید از ژل استفاده کنید که میزان نگهداری کمتری داشته باشد. همچنین به یاد داشته باشید ، اگر شوره دارید از ژل حاوی الکل خودداری کنید.
 
امیدواریم شک و تردیدهای شما در رابطه با استفاده از محصولات مناسب مدل دهی به مو را برطرف کرده باشیم. با توجه به مناسبت و روشی که دوست دارید موهای خود را آرایش کنید ، یک محصول مناسب نظافت (Gel vs Pomade vs Wax) را انتخاب کنید. این چیزی است که بهترین آکادمی فلوریدا به شما می آموزد. 
 

یک راهنمای تخصصی برای کمک به شما در انتخاب دئودورانت مناسب

 دئودورانت بهترین دوست یک طرفدار تناسب اندام است ، اما اگر تا به حال برای خریدن زیر بغل در حین انجام تمرینات گیج شده اید که بخواهید چه چیزی بخرید ، به راحتی می توانید دلیل آن را ببینید: این راهرو طولانی و گسترده دئودورانت در داروخانه استرس آور است!

 
همانطور که گفته شد ، انتخاب بهترین محصولات ضد تعریق برای شما به همان سختی که به نظر می رسد نیست. در اینجا ، ما تمام اطلاعات تخصصی لازم را برای نگه داشتن چاله های خود در شرایط عالی دریافت کرده ایم.
 
ضد تعریق و دئودورانت
احتمالاً متوجه شده اید که چند نوع مختلف در قفسه وجود دارد: ضد تعریق و خوشبو کننده. دئودورانت باکتری هایی که هنگام انتشار پروتئین و چربی از طریق عرق روی پوست ایجاد می شوند ، مقابله می کند و بوی بدن را کاهش می دهد. از طرف دیگر ، ضد تعریق به طور کلی از تعریق و خیس شدن زیر بازوها جلوگیری می کند.
اگر زیاد عرق نمی کنید ، یک دئودورانت اساسی ممکن است برای شما مفید باشد ، اما اگر زیاد عرق می کنید ، بهتر است یک ماده ضد تعریق را انتخاب کنید تا خشک بماند. دکتر الیزابت تانزی ، مدیر مشترک جراحی لیزر پوست ، واشنگتن ، واشنگتن ، گفت: "بیشتر ضد تعریق ها از نمک های آلومینیوم ساخته می شوند تا برای اتصال موقت غدد عرق کمک کنند. برای بهترین نتیجه ، فرمولاسیون حداقل 10 را انتخاب کنید. درصد کلرید آلومینیوم.
 
نحوه انتخاب 
اگر از دبیرستان از همان چوب استفاده می کنید ، احتمالاً زمان آن رسیده است که تغییر ایجاد کنید - مانند آنتی بیوتیک ها ، باکتری های اطراف زیر بغل شما می توانند از فرمول خوشبو کننده و ضد تعریق استفاده کنند. تانزی توصیه می کند هر شش ماه یکبار آن را روشن کنید. و اگر به محافظت بیشتری نیاز دارید ، مارکی را با درصد بالای کلرید آلومینیوم بخرید و آن را قبل از خواب استفاده کنید. وی می گوید: "موارد" بالینی "می توانند تا 20 درصد داشته باشند و بهترین استفاده در شب برای تهیه" پلاگین "خوب برای روز بعد است."
و اینکه آیا شما به یک اسپری ، ژل ، استیک یا کرم می خورید به نیازها و تنظیمات شما بستگی دارد:
 
ژل ها: شفاف ، خنک هستند و شما آنها را مستقیماً روی پوست خود میمالید تا بو را از بین ببرد و از تعریق جلوگیری کند. مهم است که بگذارید قبل از اینکه لباس خود را بپوشید خشک شود ، اما آنها بهترین گزینه برای دور نگه داشتن علائم سفید هستند. تانزی گفت: "ژل ها بسیار سبک هستند و روی لباس دیده نمی شوند ، اما همچنین می توانند چسبناک و کمی خشک شوند." اگر واقعاً می خواهید از لکه های سفید نامطبوع روی لباس خود (مانند یک مراسم بزرگ یا عروسی) جلوگیری کنید ، فرمول ژل را امتحان کنید.
 
اسپری: در بیشتر مواقع ، کشیدن مستقیم یک لوله خوشبو کننده یا ضد تعریق بر روی پوست آسانترین و موثرترین حالت را دارد - اما اگر این دقیقاً ممکن نیست ، اسپری را انتخاب کنید. تانزی گفت: "اگر موهای زیادی در ناحیه زیر بغل وجود داشته باشد ، اسپری خوب است." بنابراین ، بچه ها: دنبال آن بروید - خوشبو کننده ای که زیر بغل شما قرار دارد ممکن است برای شما بهتر باشد. اما خانم ها ممکن است بخواهند کرم ، چوب یا ژل را انتخاب کنند: "اسپری ها می توانند برای کسانی که اصلاح می کنند ، تحریک کننده باشند زیرا آنها مبتنی بر الکل هستند."
 
استیک: شما احتمالاً در برخی از مراحل زندگی خود و به همین دلیل از این فرمول آزمایش شده و واقعی استفاده کرده اید:" استیک ها اغلب دارای دی متیکون هستند که به آرامش پوست کمک می کند ، که گزینه خوبی برای بسیاری از افراد است ، به خصوص خانمهایی که اصلاح می کنند می توانند از بهترین انواع استیک ضد تعریق برای خانم ها استفاده نمایند "تانزی گفت. اگر نیاز خاصی به دئودورانت ندارید ، احتمالاً باید با استیک بچسبانید. و اگر شاهد جمع شدن زیاد هستید ، سعی کنید کمی کمتر استفاده کنید یا استیک خود را با مارک دیگری عوض کنید: ممکن است روی موجود در فرمول یا پودر زیاد مقصر باشد.
 
کرم ها: کرم ها می توانند درون شیشه یا لوله قرار بگیرند و ممکن است علاوه بر راهروهای داروخانه ، آنها را در بخش های ویژه لوازم آرایشی یا مراقبت از پوست مشاهده کنید. تانزی گفت: "کرم ها برای افرادی که پوست حساس دارند بهترین است. زیرا اغلب آنها علاوه بر نمک های آلومینیوم دارای هیدراته کننده های پوستی نیز هستند." اگر به دنبال زیر بغل نرمتر هستید یا روزانه تحریک زیادی دارید ، فرمولی مانند Kiehl’s Superbly Efficient Anti-Perspirant and Deodorant (16 دلار ، kiehls.com) را امتحان کنید. 
 
صفحه قبل 1 صفحه بعد
x تبلیغات
x بستن تبلیغات