این را تصور کنید: شما در حال پرسه زدن در راهروی رژ لب خرده‌فروشی مورد علاقه‌تان هستید و با وجود دریای گزینه‌هایتان، هنوز در این فکر هستید که "رژ لب چه رنگی بپوشم؟" رژ لب‌ها، ته‌رنگ‌ها، قوام و رنگ‌های مختلف بسیار زیادی وجود دارند که می‌توانند سفر خرید لوازم آرایش شما را بیشتر شبیه یک ماموریت به نظر برسانند تا یک گردش سرگرم‌کننده. حتی برای من، به‌عنوان یک آرایشگر حرفه‌ای، تلاش برای یافتن سایه‌های تازه و تازه نیست. اما نکته اینجاست: لازم نیست دلهره آور باشد. نمودار راهنمای خرید بهترین رنگ رژ لب بر اساس رنگ پوست می تواند مفید باشد (حتی ما یکی از آنها را در زیر با شما به اشتراک می گذاریم)، اما حقیقت را بگوییم، تنها چیزی که نیاز دارید چند دستورالعمل کلیدی است و خواهید دید که انتخاب رنگ رژ لب برای پوست در واقع بسیار آسان است. لحن

قبل از هر چیز، تشخیص ته رنگ پوست شما بسیار مهم است (نکته جایزه: این می تواند به انتخاب کرم پودر نیز کمک کند). اکثر مردم به یکی از دو دسته تقسیم می شوند: گرم یا سرد. اگر در رمزگشایی ته رنگ خود مشکل دارید، می توانید خنثی باشید (ترکیبی از گرم و سرد).
در زیر، چند نکته را بررسی کنید که می تواند به شما در یافتن بهترین رنگ لب برای رنگ پوستتان کمک کند.
ته رنگ های سرد
چگونه می توان ته رنگ های سرد را تشخیص داد: اگر رنگ پوستتان صورتی، قرمز یا مایل به آبی باشد، خوش رنگ هستید.

اگر رگ‌های مچ‌تان آبی به نظر می‌رسند، اگر جواهرات نقره‌ای مکمل پوست‌تان هستند، یا اگر پوست‌تان قبل از برنزه شدن در زیر نور خورشید می‌سوزد، می‌توانید بگویید که ته رنگ شما سرد است.

بهترین رژلب‌ها برای ته‌رنگ‌های سرد دارای ته‌رنگ‌های آبی یا بنفش هستند (نباید با رژ لب‌های آبی یا بنفش واقعی اشتباه شود، هرچند که به همان اندازه خیره‌کننده است). به عنوان مثال، زمانی که به دنبال یک لب قرمز هستید، بیشتر به سمت قرمزهای مایل به آبی تیره (قرمز گیلاسی فکر کنید) در مقابل آنهایی که بیشتر به رنگ نارنجی متمایل هستند، متمایل شوید. برای لب‌های برهنه، می‌توانید برافراشتگی طبیعی لب‌هایتان را با برهنه‌های صورتی و صورتی تقویت کنید یا برای ظاهری ظریف‌تر، رنگ بژ را انتخاب کنید. هنگامی که شک دارید، یک مومیایی رنگی می تواند با رنگ لب شما سازگار شود و با انواع ظاهرها مطابقت داشته باشد (به علاوه آبرسانی نیز می کند).
ته رنگ های گرم
چگونه ته رنگ های گرم را تشخیص دهیم: اگر رنگ پوستتان زرد، طلایی یا زیتونی باشد، تن گرم دارید.

اگر رگ‌های مچ‌تان سبز به نظر می‌رسند (در مقابل آبی)، اگر جواهرات طلا مکمل پوست شما هستند، یا اگر تمایل دارید که به راحتی برنزه شوید، می‌توانید بگویید که ته رنگ شما گرم است.

بهترین رژ لب برای ته رنگ های گرم، رنگ های لب در سایه های گرم است. به نارنجی های پررنگ، قرمزهای آجری و قهوه ای سفالی فکر کنید. معرفی بهترین مدل های رژ لب های مایع با ماندگاری بالا یک قانون خوب این است که رنگ پوست خود را با رنگ رژ لب مطابقت دهید. به عنوان مثال، اگر پوست شما روشن است، به سراغ یک برهنه کم رنگ تر بروید، اگر پوست شما عمیق تر است، به سراغ لباس برهنه تر بروید.

بهترین سایه های رژ لب: قرمزهای آتشین و نارنجی به زیبایی بر روی ته رنگ های گرم ظاهر می شوند. اگر احساس جسارت می کنید، مس و طلا بهترین گزینه برای شما هستند.

به پیمایش رژ لب آتشینی که با ته رنگ های گرم جذاب است ادامه دهید.
ته رنگ های خنثی
چگونه ته رنگ های خنثی را تشخیص دهیم: اگر ترکیبی از صورتی و زرد در پایه پوست خود داشته باشید، رنگ خنثی دارید.

آنهایی که ته رنگ خنثی دارند هم در جواهرات نقره ای و هم طلایی خوب به نظر می رسند. خوشبختانه برای این ته رنگ، طیف گسترده ای از رنگ ها مکمل یکدیگر هستند. رنگ های صورتی را برای پوست های روشن، سایه های ارغوانی برای پوست های متوسط و رنگ های توت را برای پوست های عمیق امتحان کنید.

بهترین سایه‌های رژ لب: برای همه رایگان است - هر چیزی از رنگ‌های برهنه روشن گرفته تا شراب‌های عمیق خوب به نظر می‌رسد.

کلام پایانی
اگر در یافتن سایه لب مناسب برای رنگ پوست خود گیر کرده اید، به یاد داشته باشید که ته رنگ شما با سایه ای که انتخاب می کنید مطابقت دارد - ته رنگ های سرد در رژ لب های سرد بهترین به نظر می رسند، ته رنگ های گرم در سایه های گرم جذاب به نظر می رسند، و ته رنگ های خنثی می توانند هر دو را انتخاب کنند. راه ها.

مهم است که توجه داشته باشید که رنگ پوست و ته رنگ دو چیز بسیار متفاوت هستند. رنگ پوست به عمق پوست شما (مناسب، متوسط، تیره، عمیق) اشاره دارد و می تواند بسته به فصل متفاوت باشد (در ماه های سردتر روشن تر، در فصول گرم تر عمیق تر). سپس ته رنگ وجود دارد که پایه پوست شما را منعکس می کند. این بدان معنی است که تصور غلط رایج که پوست روشن نمی تواند گرم باشد یا پوست عمیق نمی تواند سرد باشد، فقط همین است: یک تصور اشتباه.

منبع: byrdie