دئودورانت بهترین دوست یک طرفدار تناسب اندام است ، اما اگر تا به حال برای خریدن زیر بغل در حین انجام تمرینات گیج شده اید که بخواهید چه چیزی بخرید ، به راحتی می توانید دلیل آن را ببینید: این راهرو طولانی و گسترده دئودورانت در داروخانه استرس آور است!

 
همانطور که گفته شد ، انتخاب بهترین محصولات ضد تعریق برای شما به همان سختی که به نظر می رسد نیست. در اینجا ، ما تمام اطلاعات تخصصی لازم را برای نگه داشتن چاله های خود در شرایط عالی دریافت کرده ایم.
 
ضد تعریق و دئودورانت
احتمالاً متوجه شده اید که چند نوع مختلف در قفسه وجود دارد: ضد تعریق و خوشبو کننده. دئودورانت باکتری هایی که هنگام انتشار پروتئین و چربی از طریق عرق روی پوست ایجاد می شوند ، مقابله می کند و بوی بدن را کاهش می دهد. از طرف دیگر ، ضد تعریق به طور کلی از تعریق و خیس شدن زیر بازوها جلوگیری می کند.
اگر زیاد عرق نمی کنید ، یک دئودورانت اساسی ممکن است برای شما مفید باشد ، اما اگر زیاد عرق می کنید ، بهتر است یک ماده ضد تعریق را انتخاب کنید تا خشک بماند. دکتر الیزابت تانزی ، مدیر مشترک جراحی لیزر پوست ، واشنگتن ، واشنگتن ، گفت: "بیشتر ضد تعریق ها از نمک های آلومینیوم ساخته می شوند تا برای اتصال موقت غدد عرق کمک کنند. برای بهترین نتیجه ، فرمولاسیون حداقل 10 را انتخاب کنید. درصد کلرید آلومینیوم.
 
نحوه انتخاب 
اگر از دبیرستان از همان چوب استفاده می کنید ، احتمالاً زمان آن رسیده است که تغییر ایجاد کنید - مانند آنتی بیوتیک ها ، باکتری های اطراف زیر بغل شما می توانند از فرمول خوشبو کننده و ضد تعریق استفاده کنند. تانزی توصیه می کند هر شش ماه یکبار آن را روشن کنید. و اگر به محافظت بیشتری نیاز دارید ، مارکی را با درصد بالای کلرید آلومینیوم بخرید و آن را قبل از خواب استفاده کنید. وی می گوید: "موارد" بالینی "می توانند تا 20 درصد داشته باشند و بهترین استفاده در شب برای تهیه" پلاگین "خوب برای روز بعد است."
و اینکه آیا شما به یک اسپری ، ژل ، استیک یا کرم می خورید به نیازها و تنظیمات شما بستگی دارد:
 
ژل ها: شفاف ، خنک هستند و شما آنها را مستقیماً روی پوست خود میمالید تا بو را از بین ببرد و از تعریق جلوگیری کند. مهم است که بگذارید قبل از اینکه لباس خود را بپوشید خشک شود ، اما آنها بهترین گزینه برای دور نگه داشتن علائم سفید هستند. تانزی گفت: "ژل ها بسیار سبک هستند و روی لباس دیده نمی شوند ، اما همچنین می توانند چسبناک و کمی خشک شوند." اگر واقعاً می خواهید از لکه های سفید نامطبوع روی لباس خود (مانند یک مراسم بزرگ یا عروسی) جلوگیری کنید ، فرمول ژل را امتحان کنید.
 
اسپری: در بیشتر مواقع ، کشیدن مستقیم یک لوله خوشبو کننده یا ضد تعریق بر روی پوست آسانترین و موثرترین حالت را دارد - اما اگر این دقیقاً ممکن نیست ، اسپری را انتخاب کنید. تانزی گفت: "اگر موهای زیادی در ناحیه زیر بغل وجود داشته باشد ، اسپری خوب است." بنابراین ، بچه ها: دنبال آن بروید - خوشبو کننده ای که زیر بغل شما قرار دارد ممکن است برای شما بهتر باشد. اما خانم ها ممکن است بخواهند کرم ، چوب یا ژل را انتخاب کنند: "اسپری ها می توانند برای کسانی که اصلاح می کنند ، تحریک کننده باشند زیرا آنها مبتنی بر الکل هستند."
 
استیک: شما احتمالاً در برخی از مراحل زندگی خود و به همین دلیل از این فرمول آزمایش شده و واقعی استفاده کرده اید:" استیک ها اغلب دارای دی متیکون هستند که به آرامش پوست کمک می کند ، که گزینه خوبی برای بسیاری از افراد است ، به خصوص خانمهایی که اصلاح می کنند می توانند از بهترین انواع استیک ضد تعریق برای خانم ها استفاده نمایند "تانزی گفت. اگر نیاز خاصی به دئودورانت ندارید ، احتمالاً باید با استیک بچسبانید. و اگر شاهد جمع شدن زیاد هستید ، سعی کنید کمی کمتر استفاده کنید یا استیک خود را با مارک دیگری عوض کنید: ممکن است روی موجود در فرمول یا پودر زیاد مقصر باشد.
 
کرم ها: کرم ها می توانند درون شیشه یا لوله قرار بگیرند و ممکن است علاوه بر راهروهای داروخانه ، آنها را در بخش های ویژه لوازم آرایشی یا مراقبت از پوست مشاهده کنید. تانزی گفت: "کرم ها برای افرادی که پوست حساس دارند بهترین است. زیرا اغلب آنها علاوه بر نمک های آلومینیوم دارای هیدراته کننده های پوستی نیز هستند." اگر به دنبال زیر بغل نرمتر هستید یا روزانه تحریک زیادی دارید ، فرمولی مانند Kiehl’s Superbly Efficient Anti-Perspirant and Deodorant (16 دلار ، kiehls.com) را امتحان کنید.