یک مدل موی هوشمند می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و هنگامی که آرایشگر موهای شما را به خوبی مرتب کند ، شما آماده برای گرفتن جهان هستید. با این حال ، بعد از اولین شستشوی مو ، به نظر نمی رسد وقتی که از مغازه آرایشگاه خارج شدید ، و این ممکن است اغلب شما را ناامید کند.

وقتی صفحات مجله را ورق می زنید و به مدل های شیک و مدل مویی که می خواهید برای آنها بمیرید نگاه می کنید ، متوجه می شوید که یک عامل مشترک در همه آنها وجود دارد. آنها از محصولات آرایش مو استفاده می کنند تا موهایشان خوب به نظر برسد. چندین محصول مو وجود دارد که می توانید از آنها برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنید اما درک اینکه کدام محصول بیشتر به موهای شما می آید می تواند چالش برانگیز باشد.
اکثر مردم معتقدند هرچه محصول مدل مو قوی تر باشد ، دستیابی به مدل موی دلخواه آسان تر است. اگرچه این در برخی از سناریوها صدق می کند ، اما موهای شما را به صورت سنگ ، چرب ، چرب و غیرطبیعی سفت و محکم می کند. این مسئله سئوال متداول در مورد همه ما را به وجود می آورد - آیا باید موم ، ژل یا پوماد را برای موهای خود انتخاب کنید؟
استفاده از محصول نامناسب مدل مو می تواند حتی بهترین مدل مو را بد جلوه دهد.
با این حال ، یک محصول خوب برای مو حتی در روزهای بد مو نیز می تواند موهبت پس انداز باشد. هر شخص متفاوت است ، بنابراین درک نیازهای مو کاملاً به خود شما بستگی دارد. همه این موارد را می توانید در بهترین آموزش آرایشگاه در فورت مایرز فرا بگیرید.
آزمایش با هر سه موردی است که می توانید در صورت عدم اعتماد به نفس کافی در انتخاب یکی از آنها امتحان کنید ، اما اگر خیلی مطمئن نیستید در اینجا یک تفکیک اساسی در مورد آنچه راهنمای خرید بهترین حالت دهنده مو و نحوه انتخاب محصول مناسب برای آراستگی خود است. نیاز دارد.
 
اسپری
هنگامی که صحبت از pomade vs gel می شود ،اسپری مو یکی از محبوب ترین محصولات مو است که دهه ها توسط مردان استفاده می شود. آنها را در دو نوع پیدا خواهید کرد - پایه آب و ژله نفتی. لعاب پایه آب براقیت کمتری دارد ، اما در عین حال که لعاب پایه نفتی چرب است و دارای یک سنگر است ، ضخامت مطلوبی دارد. تفاوت پوماد و ژل در احساس آن بر روی مو است.
 
کار با لعاب بر پایه آب در مقایسه با پامد بر پایه نفت آسان تر است. در حالی که مدت هاست که پمپ نفت وجود دارد ، اما برای پوست شما به اندازه پودر پایه آب سالم نیستند. همچنین راحت تر است که هر بار که موهای خود را می شوید ، از تف لامپ آب پایه پاک کنید. از آنجا که چربی و آب با هم مخلوط نمی شوند ، شستن انار با روغن روغنی دشوارتر است.
 
اگر به دنبال چیزی هستید که درخشان تر باشد و از قدرت بهتری برخوردار باشد ، بله ، شما مجبورید مدل موهای پوماد بر پایه نفت را انتخاب کنید. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، پوماد همیشه برای آقایانی که می خواهند مدل موی پومپادور یا مدل موهای جدا شده داشته باشند بهتر است. اگر می خواهید براقیت بیشتری داشته باشید و موهایتان کمتر نگه داشته شود ، می توانید آن را روی موهای خیس بزنید و از لیست بهترین اسپری حالت دهنده مو یک گزینه مناسب انتخاب کنید، اما اگر می خواهید براقیت کمتری داشته باشید و موهایتان را بیشتر نگه دارید ، باید آن را روی موهای خشک بزنید. همچنین می توانید به دنبال روش هایی برای چگونگی حالت دادن به مو با اسپری باشید و چند ایده را بیاموزید.
 
واکس مو
موم می تواند کمی گیج کننده باشد زیرا محصولات مختلفی در بازار موجود است که خود را موم می نامند اما مواد متنوعی دارند. اگر به دنبال موم مرغوب هستید ، مطمئن شوید که مواد شیمیایی زیادی در آن وجود نداشته باشد. اگر موهای چربی دارید که طول متوسط ​​یا کوتاه دارند ، هنگام مقایسه ژل و موم ، موم مو گزینه مناسبی برای شماست. این یکی ازبهترین واکس حالت دهنده  مو برای موهای کوتاهاست.
 
اگر قصد سرمایه گذاری روی موم را دارید ، به یاد داشته باشید که ماندگاری آن به اندازه پوسته پوسته نخواهد بود ، اما استفاده از آن بسیار آسان تر است بنابراین می توانید بدون توجه به جایی که هستید موهای خود را حالت دهید. هنگام استفاده از موم ، همیشه به یاد داشته باشید که موهای شما باید کمی خشک باشد زیرا موم مو هرگز با موهای مرطوب کار نمی کند.
 
بهترین قسمت در مورد موم این است که موهای شما را سفت نمی کند. اگرچه ضخیم تر از ژل است ، اما دارای یک پایان صاف است که معمولاً در پایان برنامه حالت مات به شما می دهد. افرادی که دارای موهای وز و غیر قابل کنترل هستند می توانند موهای خود را با استفاده از موم رام کنند. برنامه باربری مناسب آکادمی فلوریدا به شما کمک می کند انواع مختلف مو را درک کنید.
 
ژل
گرچه به نظر می رسد ژل کمی ترسناک باشد ، اما می تواند به شما کمک کند تا ژل موی DIY را در صورت استفاده متوسط ​​دریافت کنید. مطمئناً قوی ترین حالت را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند موهای شما را محکم کند. ژل بسیار قوی تر از پوماد یا موم است ، اما متأسفانه به نظر طبیعی نمی رسد. شما همچنین باید انتخاب ژل مناسب مو را انتخاب کنید زیرا انواع مختلفی از ژل مو وجود دارد.
 
به محض استفاده از ژل و تنظیم موهای خود ، بعداً نمی توانید موهای خود را دوباره حالت دهید. شما باید موهای خود را بشویید تا دوباره حالت بگیرد. برخلاف آنچه معمولاً مردم معتقدند ، اگر می خواهید به ژل بچسبید از ژل استفاده کنید که میزان نگهداری کمتری داشته باشد. همچنین به یاد داشته باشید ، اگر شوره دارید از ژل حاوی الکل خودداری کنید.
 
امیدواریم شک و تردیدهای شما در رابطه با استفاده از محصولات مناسب مدل دهی به مو را برطرف کرده باشیم. با توجه به مناسبت و روشی که دوست دارید موهای خود را آرایش کنید ، یک محصول مناسب نظافت (Gel vs Pomade vs Wax) را انتخاب کنید. این چیزی است که بهترین آکادمی فلوریدا به شما می آموزد.