این ترفندهای ارزان قیمت در خانه قفل های شکننده ، مراقبت از موهای آسیب دیده و خشک شما را برطرف می کند و موهای زرق و برق دار و سالمی برای شما ایجاد می کند.
هر محصول تحریریه به طور مستقل انتخاب می شود ، اگر از طریق پیوندهای ما چیزی را خریداری کنید ممکن است ما جبران کنیم یا کمیسیون شرکت وابسته دریافت کنیم.
آسیب را با آووکادو برطرف کنید
در اینجا نحوه رفع موهای آسیب دیده با یک میوه معمولی که به احتمال زیاد در آشپزخانه خود دارید ، وجود دارد. یک آووکادوی رسیده (گودال برداشته شده) را با یک تخم مرغ له کنید ، سپس این داروی خانگی را روی موهای خیس استفاده کنید. استفان سانا ، متخصص رنگ آمیزی در سالن پیر میشل در شهر نیویورک می گوید ، آووکادو سرشار از ویتامین ها ، اسیدهای چرب ضروری و مواد معدنی است که به شما کمک می کند تا درخشندگی به موهای خشک شما بازگردد. بگذارید حداقل 20 دقیقه بماند ، سپس چندین بار بشویید. این کار را هفته ای یک بار برای موهای آسیب دیده و ماهی یک بار برای موهای سالم تکرار کنید. (اینها کاملاً بدترین کارهایی هستند که می توانید با موهای خود انجام دهید).
در کره ماساژ دهید
اگر در فکر چگونگی ترمیم موهای آسیب دیده هستید این داروی خانگی را امتحان کنید: برای درخشش براق موهای خشک و شکننده را با مقدار کمی کره درمان کنید. آن را در موهای خشک ماساژ دهید ، سپس موهای خود را با کلاه دوش برای حدود نیم ساعت بپوشانید. طبق معمول شامپو بزنید ، و تمام کره را بشویید. داگ مکینتاش ، یک ارشد رنگ آمیزی در سالن Kieran McKenna در شهر نیویورک می گوید اگر این روش را امتحان کنید ، ممکن است بخواهید کره را ذوب کنید ، اجازه دهید آن را خنک کند ، و چربی آن را از روی آن جدا کنید تا روشن شود. (در اینجا چند روش دیگر برای ترمیم موهای آسیب دیده وجود دارد اگر موهایشان را در زیر تابش آفتاب سوزانده اید).
شرایط با روغن زیتون
 
Macintosh می گوید: شما می توانید با روغن زیتون یک درمان روغن داغ خانگی ایجاد کنید. نیمی از فنجان روغن زیتون را گرم کنید (آن را نجوشانید) ، و سپس آن را به موهای خود بمالید. لباس ها را با یک کیسه پلاستیکی بپوشانید ، سپس همه چیز را در یک حوله بپیچید. بگذارید این داروی خانگی 45 دقیقه کار خود را انجام دهد ، سپس شامپو بزنید و کاملاً آبکشی کنید.
با چای بشویید
 
ممکن است چای را به عنوان داروی گلودرد در نظر بگیرید ، اما در اینجا نحوه استفاده از آن برای رفع موهای آسیب دیده و درخشش طبیعی آن آمده است: مکینتاش پیشنهاد می کند از یک چهارم چای دم کرده خنک و دم کرده به عنوان آخرین شستشو استفاده کنید. چای می تواند رنگ مو را تقویت کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از چای متناسب با رنگ مو استفاده کنید. مو بورها باید از چای بابونه استفاده کنند. چای سیاه ممکن است تنگی آنها را تاریک کند. سبزه ها برای تقویت درخشش و غنی سازی رنگ باید از چای سیاه استفاده کنند. (این همان چیزی است که موهای شما سعی دارند در مورد سلامتی شما به شما بگویند.)