برخی از والدین تشخیص بهترین محصولات پاک کننده کودک موجود در بازار بسیار دشوار است. از آنجا که دستمال مرطوب انواع مختلفی در بازار وجود دارد ، تهیه بهترین دستمال مرطوب همیشه برخی از والدین خصوصاً والدین جدید را با مشکل روبرو می کند.
 
راهنمای خرید بهترین دستمال مرطوب کودک متناسب با نیازهای شما تا حدودی هیجان شما را به وجود می آورد و این دلیل ما ارائه نکاتی برای خرید بهترین دستمال مرطوب کودک است. (1)
 
قیمت و کیفیت دستمال مرطوب کودک با توجه به مارک های موجود در بازار متفاوت است. این یک واقعیت شناخته شده است که هرچه مقدار دستمال مرطوب بیشتری داشته باشید ، قیمت فروش آن کمتر است. دریافت مقدار بیشتری دستمال مرطوب معادل هزینه کمتری برای هر دستمال مرطوب است.
 
قبل از تهیه تعداد زیادی دستمال مرطوب برای نوزادان ، باید اطمینان حاصل کنید که دستمال مرطوب بر کودک شما اثرات سوئی ندارد. قبل از ورود کودک هرگز اشتباه نکنید که تعداد زیادی دستمال مرطوب خریداری کنید.
 
اشتباهی مانند این ممکن است معایب زیادی به همراه داشته باشد که شما را به پشیمانی سوق دهد. شما باید اطمینان حاصل کنید که دستمال مرطوب در مقادیر کم آزمایش شده است و پس از بررسی دقیق ، اکنون می توانید تصمیم بگیرید که مقدار زیادی را انتخاب کنید. اگر در انتخاب خود برای پاک کردن تصمیمی اشتباه گرفته شود ، ممکن است هزینه مالی بیشتری متحمل شوید.
 
اکنون بسیاری از فروشگاه های آنلاین راهی برای تحویل دستمال مرطوب به مشتریان ایجاد می کنند. استفاده از سرویس اینگونه مغازه ها باعث صرفه جویی در انرژی و وقت شما می شود در حالی که کالاهای شما به خانه آورده می شود و در هزینه حمل و نقل نیز صرفه جویی می کنید.
 
ما دستمال مرطوب با مارک های مختلفی در بازار داریم و اکنون انتخاب شما این است که یکی را کاملاً مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید. بسته بندی فلیپ تاپ معطر و غیر معطر وجود دارد ، همه طبیعی ، بسیار ضخیم و موارد دیگر. برای انجام کار مناسب خود فقط دستمال مرطوب انتخاب نمی کنید. شما به بهترین دستمال مرطوب نیاز دارید که بتواند سریعتر و ایمن تر ارائه شود.
 
در زیر برخی از نکاتی آورده شده است که پس از یک نظرسنجی آنلاین توانستیم آنها را جبران کنیم. امیدواریم شما از آنها لذت ببرید.
انتخاب بین دستمال مرطوب یکبار مصرف و یکبار مصرف
دستمال مرطوب یکبار مصرف برای راحتی بهتر است.
 ما ترجیح می دهیم دستمال مرطوب یک بار مصرف فقط به خاطر راحتی کار استفاده نشود بلکه از گزینه های چند منظوره نیز استفاده می کند. همچنین از نظر بهداشتی انتخاب بهتری است. برای کسانی که از ایده شستن دستمال مرطوب قابل استفاده مجدد متنفر هستند ، دستمال مرطوب یکبار مصرف همچنان بهترین گزینه است.
 
برای نوزادانی که پوست حساس دارند ، بهترین شامپو بچه دستمال های قابل استفاده مجدد گزینه های بهتری هستند. برخی از نوزادان در معرض دستمال مرطوب یکبار مصرف ، بثورات ایجاد می کنند. این مزیت بیشتری به دستمال های قابل استفاده مجدد می دهد.
 
هنگامی که ما در مورد سازگاری با محیط زیست صحبت می کنیم ، دستمال های قابل استفاده مجدد نیز بسیار سازگار با محیط زیست هستند زیرا از شدت آلودگی در محیط می کاهند. در مورد مقرون به صرفه بودن ، استفاده و نگهداری از دستمال های قابل استفاده مجدد بسیار ارزان هستند.
 
متخصصان پزشکی معمولاً دستمال مرطوب قابل استفاده مجدد را در اولین ماه پس از زایمان توصیه می کنند. زیرا پوست کودک در این مرحله بسیار لطیف است.
 
اگر هنوز در مورد بهترین دستمال مرطوب برای استفاده سردرگم هستید ، می توانید یک هفته از دستمال مرطوب قابل استفاده مجدد استفاده کرده و به حالت یکبار مصرف بروید. با این تجزیه و تحلیل ساده می توانید مزایا و معایب هر نوع دستمال مرطوب یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد را تعیین کنید.
 
لیست مواد لازم را بررسی کنید.
شما باید دستمال مرطوب یکبار مصرف را انتخاب کنید که فاقد مواد الکلی باشد. این نکته خصوصاً برای نوزاد تازه متولد شده باید مورد توجه قرار گیرد. برای دانستن این موضوع ، باید لیست مواد تشکیل دهنده آن را جستجو کنید. برای آن دسته از نوزادانی که به دستمال های یکبار مصرف عادت ندارند ، می توانید از دستمال های ضد حساسیت استفاده کنید.
 
ما مارک های زیادی در بازار داریم که می تواند باعث جوش های پوستی برای کودک شما شود. به همین دلیل است که شما باید از نظر مواد شیمیایی مورد استفاده در تولید هر دستمال مرطوب که قصد خرید آن را دارید بررسی کنید.
 
علاوه بر نکاتی برای خرید بهترین دستمال مرطوب ، ما همچنین لیستی از برخی مواد ایده آل که یک دستمال مرطوب استاندارد باید حاوی آنها باشد را داریم.
 
و آنها شامل:
 
عصاره آلوئه ورا
اب
روغن لیمو
عصاره های بابونه
گلیسرول
روغن اسطخدوس
روغن درخت چای. (2)
کلید مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که باید اطمینان حاصل کنید که از دستمال مرطوب ضخیم نیز استفاده می کنید زیرا باعث جلوگیری از نشتی می شود که توسط خرید دستمال های مرطوب کودک  نازک قابل نگهداری نیست. به سرعت می توان آنها را با برچسب "ضخیم" روی بدنه بسته مشخص کرد.
 
بسته بندی نیز یک معامله عالی است
با بسته موجود می توانید دستمال مرطوب خود را انتخاب کنید. دستمال مرطوب های مختلف با بسته بندی های مختلف خود ارائه می شوند. برخی از دستمال مرطوب ها در بسته های مسافرتی ، وان ها و کیسه های زیپ قابل استفاده مجدد فروخته می شوند. بعضی حتی با سرب می آیند در حالی که دیگران نمی آیند. اگر بسته دلخواه شما در دسترس نباشد ، می توانید به بسته قابل استفاده مجدد خود منتقل شوید.
 
بسیاری از بسته های دستمال مرطوب با طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شوند. از این رو ، تمایلات زیادی برای تحت تأثیر قرار گرفتن شما در خرید مواردی وجود دارد که زیبایی بیشتری به مهد کودک شما می بخشد.
 
همانطور که قبلاً در مقاله ذکر شد ، همیشه از خرید دستمال مرطوب آزمایش نشده به مقدار زیاد خودداری کنید. همیشه قبل از اقدام به سفارش عمده ، دستمال مرطوب را با چند دستمال مرطوب امتحان کنید و نتیجه را ببینید. شما باید اطمینان حاصل کنید که برای صرفه جویی در هزینه های اقتصادی این نکات را دنبال می کنید